LUX

LUX
Nisan 16, 2020 LUX için yorumlar kapalı KANATLI KAPI MOTORLARI, ÜRÜNLER admin

LUX 2B : 2 m ve 300 kg ağırlığa kadar olan kanatlı kapılar için 230 V oleodinamik operatör. 270 mm kurs boyu, 17 s manevra süresi ve 123 ° maksimum açılma açısı. Kilit sistemi: Hidrolik açılma/kapanma. 230V versiyonlarda baypas valfları, açılma ve kapanmada torku ayrı ve bağımsız şekilde yönetme imkanı tanır. Kapanma fazında yavaşlatma (R versiyonlarda), büyük kanatlarda dahi sessiz ve seri hareketler garanti eder. Ayrıca, ayar vidası, yavaşlatma şiddetini tüm gereksinim durumlarına adapte etme imkanı tanır.

LUX L : 4 m ve 500 kg ağırlığa kadar olan kanatlı kapılar için 230 V oleodinamik operatör. 270 mm kurs boyu, 33 s manevra süresi ve 123 ° maksimum
açılma açısı. Kilit sistemi: Elektrikli kilit Kilit sistemi: Hidrolik açılma/kapanma. 230V versiyonlarda baypas valfları, açılma ve kapanmada torku ayrı ve bağımsız şekilde yönetme imkanı tanır. Kapanma fazında yavaşlatma (R versiyonlarda), büyük kanatlarda dahi sessiz ve seri hareketler garanti eder. Ayrıca, ayar vidası, yavaşlatma şiddetini tüm gereksinim durumlarına adapte etme imkanı tanır.

LUX G : 5 m ve 800 kg ağırlığa kadar olan kanatlı kapılar için 230 V oleodinamik operatör. 390 mm kurs boyu, 48 s manevra süresi ve 130 ° maksimum açılma açısı. Kilit sistemi: Elektrikli kilit. sistemi: Hidrolik açılma/kapanma. 230V versiyonlarda baypas valfları, açılma ve kapanmada torku ayrı ve bağımsız şekilde yönetme imkanı tanır. Kapanma fazında yavaşlatma (R versiyonlarda), büyük kanatlarda dahi sessiz ve seri hareketler garanti eder. Ayrıca, ayar vidası, yavaşlatma şiddetini tüm gereksinim durumlarına adapte etme imkanı tanır.