KUMANDALAR

KUMANDALAR
Nisan 21, 2020 KUMANDALAR için yorumlar kapalı AKSESUARLAR admin

Mitto 2G : Otomatik kapılarınızın yönetimini elinize almanızı sağlayan bft mitto 2g kumanda çeşidi 433,92MHz frekansla çalışmaktadır ve kumanda üzerinde iki adet tuş seçeneği bulunmaktadır. Yaklaşık 50mye kadar çekiş
mesafesiyle kapılarınız çekim mesafesi alanı içerisinde pratik bir şekilde
açılıp kapanacak. Aksesuar grubu içerisinde farklı modellerde ihtiyaçlarınıza cevap verebilen aksesuar seçenekleri 12v dc pil ile kolaylıkla çalışabilecektir. Otomatik kapı otomasyonlarının yanı sıra bariyer sistemleri üretiminde kullandığınız bariyer sistemlerinizde de kolaylıkla uzaktan yönetimi bu kumanda çeşidi ile sağlayabilirsiniz. Hem otomatik kapılarınızın hem de bariyer sistemlerinin işlevselliğini kumanda aksesuarları ile rahatlıkla kullanım konforunuzu ön plana çıkarabilirsiniz.

Mitto 2B CRB : Otomatik kapılarınızın yönetimini elinize almanızı sağlayan bft mitto 2B CRB kumanda çeşidi 433,92MHz frekansla çalışmaktadır ve kumanda üzerinde iki adet tuş seçeneği bulunmaktadır. Yaklaşık 50mye kadar çekiş mesafesiyle kapılarınız çekim mesafesi alanı içerisinde pratik bir şekilde açılıp kapanacak. Aksesuar grubu içerisinde farklı modellerde ihtiyaçlarınıza cevap verebilen aksesuar seçenekleri 12v dc pil ile kolaylıkla çalışabilecektir. Otomatik kapı otomasyonlarının yanı sıra bariyer sistemleri üretiminde kullandığınız bariyer sistemlerinizde de kolaylıkla uzaktan yönetimi bu kumanda çeşidi ile sağlayabilirsiniz. Hem otomatik kapılarınızın hem de bariyer sistemlerinin işlevselliğini kumanda aksesuarları ile rahatlıkla kullanım konforunuzu ön plana çıkarabilirsiniz.

Mitto 4B CRN : Otomatik kapılarınızın yönetimini elinize almanızı sağlayan bft mitto 4B CRN kumanda çeşidi 433,92MHz frekansla çalışmaktadır ve kumanda üzerinde 4 adet tuş seçeneği bulunmaktadır. Yaklaşık 50mye kadar çekiş mesafesiyle kapılarınız çekim mesafesi alanı içerisinde pratik bir şekilde açılıp kapanacak. Aksesuar grubu içerisinde farklı modellerde ihtiyaçlarınıza cevap verebilen aksesuar seçenekleri 12v dc pil ile kolaylıkla çalışabilecektir. Otomatik kapı otomasyonlarının yanı sıra bariyer sistemleri üretiminde kullandığınız bariyer sistemlerinizde de kolaylıkla uzaktan yönetimi bu kumanda çeşidi ile sağlayabilirsiniz. Hem otomatik kapılarınızın hem de bariyer sistemlerinin işlevselliğini kumanda aksesuarları ile rahatlıkla kullanım konforunuzu ön plana çıkarabilirsiniz.